O NAS

O nas

Witamy Państwa bardzo serdecznie na stronie Centrum Rozwoju Dziecka - Prywatny Żłobek.

Placówka mieści się w Bielsku Podlaskim, na ulicy Kleszczelowskiej 10 - Grupa Motylki, od 01.09.2018r., utworzona została druga placówka przy ul. Wł. Wysockiego 8
w Bielsku Podlaskim - Grupa Topoliki. Stworzyliśmy bezpieczne miejsce, w którym dzieci otoczone są troskliwą i czułą opieką przez odpowiednio wykwalifikowany personel.
Ciepła, przyjazna atmosfera oraz domowy wystrój sprawia, iż nasze pociechy czują się jak w drugim domu.

Prywatny Żłobek

Jesteśmy pierwszym Prywatnym Żłobkiem w Bielsku Podlaskim, w dniu 29.08.2014 zostaliśmy wpisani do rejestru Żłobków i Klubów dziecięcych prowadzonego przez Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski.

Godziny otwarcia placówek.

Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 17.00

 

Grupa MOTYLKI

Grupa Motylki obecnie liczy 24 dzieci w wieku od roku do 4 lat.

Lokal.

Dysponujemy lokalem o powierzchni 128 m2. Posiadamy dużą salę zabaw oraz oddzielną sypialnie, w której maluszki mogą się wyciszyć i odpocząć. Dzieci mają własną łazienkę odpowiednio dostosowaną do ich wieku. Całe wyposażenie żłobka posiada certyfikaty oraz atesty jakości i bezpieczeństwa.

Plac zabaw.

Dysponujemy dużym podwórkiem, na którym urządzamy wyścigi, bawimy się chustą Klanzy, piłeczkami, itp. Na podwórku znajduję się plac zabaw, posiadający wszelkie certyfikaty niezbędne do użytku publicznego. Plac zabaw dostępny jest wyłącznie dla dzieci uczęszczających do naszego żłobka.

 

Grupa TOPOLIKI

Grupa Topoliki liczy 24 dzieci, w wieku od roku do 4 lat.

Powierzchnia lokalu wynosi 240 m2. Posiadamy wydzieloną dużą salę zabaw oraz oddzielną sypialnię. Lokal wyposażony jest w odpowiednio dostosowaną łazienkę do wieku oraz ilośći dzieci. Całe wyposażenie żlobka posiada certyfikaty oraz atesty jakośći i bezpieczeństwa.

Plac zabaw.

Bezpośrednio przy żłobku znajduję się prywatny plac zabaw dostępny wyłącznie do dzieci uczęszczających do żłobka. Plac zabaw posiada wszelkie certyfikaty niezbędne do użytku publicznego.

Rekrutacja do żłobka.

Rekrutacja odbywa się przez cały rok kalendarzowy w zależności od posiadanych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz wiek dziecka.  Dziecko zapisać można osobiście bądź przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia na adres mailowy: motylek@motylek-crd.pl.

Kadra.

Pracą oraz organizacją żłobka kieruje Dyrektor Żłobka. Opiekę nad dziećmi sprawuje odpowiednio wykwalifikowany personel, który cały czas się szkoli w myśl zasady Uczymy się przez całe życie. Wszyscy pracownicy żłobka posiadają ukończony pedriatryczny kurs pierwszej pomocy.

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! 🙂

Przewiń do góry